Tanie strony internetowe dla firm

Blog

Tworząc firmową stronę internetową musimy zwrócić uwagę na jej aspekt

2012-06-29 18:29:07, komentarzy: 0

Tworząc stronę www dla firm musimy zwrócić uwagę na jej aspekt estetyczno- użyteczny. Dlatego też niezbędne jest przygotowanie wcześniej projektu graficznego, bo gdy projekt graficzny jest dobrze przeprowadzony może nam bardzo pomóc w wirtualnej batalii o klienta.
Najważniejsze przy tworzeniu planu graficznego a później strony internetowej jest wywarzone połączenie funkcjonalności i ładnego, estetycznego wyglądu. Bo co z tego, że nasza strona firmowa ładnie się prezentuje gdy klient nie znajdzie na niej pewnych informacji. Oczywiście zbyt duże nawarstwienie informacji przy kiepskim wyglądzie strony też nie pójdzie nam na dobre. Rozwiązanie leży po środku. Trzeba wyważyć proporcje miedzy funkcjonalnością a reprezentacją. Odpowiednio przygotowany projekt graficzny pozwoli nam na odpowiednie rozmieszczenie elementów strony, sprawienie, że stanie się ona bardziej poukładana co przełoży się na jej czytelność oraz przejrzystość. Za pomocą kolorów, rozmieszczeniu oraz wielkości elementów możemy pokazać użytkownikowi na co zwrócić szczególną uwagę. Za pomocą prostych elementów takich jak kolory, wielkość i rozmieszczenie elementów możemy odpowiednio skierować uwagę potencjalnych odbiorców naszej strony. Poprowadzić ich wzrok po stronie niczym przewodnik. Gdy dojdzie do tego jeszcze przyjemny dla oka wygląd, powodzenie naszej strony mamy jak w banku.
Trzeba umieć wywarzyć proporcje między ładnym wyglądem a funkcjonalności i czytelnością. Tych dwu elementów nie da się pominąć. Jest to podstawa, którą należy dobrze wykonać.

Kategorie wpisu: Firmowe strony
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator www - przetestuj za darmo